OSTRĘŻNICA Run

Ostrężnica Run – wydarzenie sportowo – rekreacyjne organizowane cyklicznie w drugą niedzielę czerwca. Ostrężnica – Run to wydarzenie skierowane do dzieci, młodzieży, osób dorosłych.  Naszym priorytetem jest zachęcenie jak największej liczby  osób do podjęcia najprostszej aktywności fizycznej jaką jest bieg czy marsz Nordic Walking.

Ostrężnica Run to biegi na dystansie 10km i 5km oraz marsze NW na dystansie 5km i 1km. Trasa wytyczona wśród lasów i pól, na wysokości 460,0 m n.p.m.

OSTRĘŻNICA RUN

Naszym priorytetem jest organizowanie różnorodnych zajęć dla dzieci, młodzieży w miejscu zamieszkania.

OSTRĘŻNICA – RUN III edycja pn.  “Bieg po Naręcze Ziół”

KLASYFIKACJA „OSTRĘŻNICA RUN – Bieg Po Naręcze Ziół” 09.06.2019 r.

 Bieg dla dzieci na 1,0 km

  • Kategoria Bieg I miejsce – Igor Widyna (Ostrężnica)
  • Kategoria Bieg II miejsce – Igor Stryczek (Ostrężnica)
  • Kategoria Bieg  III miejsce – Jan Kulisiewicz (Ostrężnica)

Bieg dla dzieci i młodzieży na 5,0 km

  • Kategoria Bieg junior I miejsce – Seweryn Kaczara (Ostrężnica)
  • Kategoria Bieg junior II miejsce – Wiktor Bartosik (Nowa Góra)
  • Kategoria Bieg junior III miejsce – Jakub Kucia (Nowa Góra)

Bieg dla młodzieży na 10,0 km

  • Kategoria Bieg junior I miejsce – Szymon Knapczyk (Ostrężnica)
  • Kategoria Bieg junior II miejsce – Dawid Bodzęta (Ostrężnica)
  • Kategoria Bieg junior III miejsce – Marcel Kurpiewski (Ostrężnica)

Marsz NW dla dzieci i młodzieży na 5,0 km

  • Kategoria Marsz junior I miejsce – Piotr Nawrot (Ostrężnica)
  • Kategoria Marsz junior II miejsce – Roch Król (Ostrężnica)
  • Kategoria Marsz junior III miejsce – Aleksandra Wójcik (Ostrężnica)
  • Bieg na 5,0 km

    • Kategoria Bieg Open kobiet I miejsce – Justyna Pałka (Jaworzno)
    • Kategoria Bieg Open kobiet II miejsce – Karolina Płaszczak (Tenczynek)
    • Kategoria Bieg Open kobiet III miejsce – Patrycja Kaczara (Ostrężnica)

    Bieg na 5,0 km

    • Kategoria Bieg Open mężczyzn I miejsce – Michał Świadek (Kamień)
    • Kategoria Bieg Open mężczyzn II miejsce – Tomasz Kowalkowski (Tarnowskie Góry)
    • Kategoria Bieg Open mężczyzn III miejsce – Artur Stryczek (Ostrężnica)
    Bieg na 10,0 km
    • Kategoria Bieg Open kobiet I miejsce – Magdalena Białas (Charsznica k. Miechowa)
    • Kategoria Bieg Open kobiet II miejsce – Monika Krynicka – Pałka (Krzeszowice)
    • Kategoria Bieg Open kobiet III miejsce – Marta Matysik (Krzeszowice)

    Bieg na 10,0 km

    • Kategoria Bieg Open mężczyzn I miejsce – Norbert Jachymczyk (Jaworzno)
    • Kategoria Bieg Open mężczyzn II miejsce – Tomasz Czarnota (Kraków)
    • Kategoria Bieg Open mężczyzn III miejsce – Marek Sroka (Olkusz)

     Marsz NW na 5,0 km

    • Kategoria Marsz Open kobiet I miejsce – Paulina Tyczewska (Kraków)
    • Kategoria Marsz Open kobiet II miejsce – Marta Dudek (Ostrężnica)
    • Kategoria Marsz Open kobiet III miejsce – Kamila Puda (Ostrężnica)

    Marsz NW na 5,0 km

    • Kategoria Marsz Open mężczyzn I miejsce – Michał Florek (Kraków)
    • Kategoria Marsz Open mężczyzn II miejsce – Tadeusz Wilk
    • Kategoria Marsz Open mężczyzn III miejsce – Jacek Tyczewski (Kraków)

NIP: 5130242661
REGON: 363183025

Numer konta stowarzyszenia

Bank Pekao S.A. 32-300 Olkusz ul. Króla Kazimierza Wielkiego 49
Numer rachunku bankowego: 65 1240 4940 1111 0010 6607 5520

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio